blog.

Jesienna Melancholia

Czy można całą polską jesień zmieścić w jednym filmie? Oczywiście, że można. Można ciąć kolejne ujęcia na dwu, trzysekundowe kawałeczki i drobić jesień. Cyzelować. Jeszcze drzewo, jeleń, strumyk, jeszcze z nieba, jeszcze i jeszcze i jeszcze i… można też inaczej.

Zostawiam Państwa z tancerką o pięknej sylwetce, w jesiennej sukni w pastelowych żółciach, która zatańczyła nam do muzyki mojego kolegi z biologicznych studiów – Marka Martiniego, z którym łączy mnie sporo dobrych emocji, dawnych historii i wspólnych przeżyć. Tu mogliśmy razem zatrzymać się nad pięknem, nad esencją złotej, polskiej jesieni. Proponuję balet brzozowej ulotności.

 

Film powstał w ramach operacji pn. “Videopodcasty Łęgów Odrzańskich” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Udostępnij:
Skip to content